O nas

karate myślenice


Sensei Marcin Sturgulewski

Sensei Marcin Sturgulewski – 3 dan

Instruktor Polskiego Związku Karate, boksu, narciarstwa zjazdowego, trener przygotowania motorycznego, mistrz Polski i Europy w karate KYOKUSHIN. Karate Kyokushin trenuje od 1999r. Swoją przygodę rozpoczął w Augustowskim Klubie Karate Kyokushin, gdzie trenował i rozwijał się do czasu wyjazdu na studia w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, filii w Białej Podlaskiej. Przez 4 kolejne lata kontynuował treningi w Bielskim Klubie Karate Kyokushin, gdzie należał też do sekcji Tajskiego Boksu oraz crossfitu. Przez 4 kolejne lata kontynuował treningi w Bielskim Klubie Karate Kyokushin, gdzie należał też do sekcji Tajskiego Boksu oraz crossfitu. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego ze specjalizacją „trener przygotowania motorycznego”, jest też certyfikowanym dietetykiem oraz pasjonuje się różnymi dyscyplinami sportu, a przede wszystkim crossfitem, snowboardem, windsurfingiem, biegami przeszkodowymi i różnymi sztukami walki. Od września 2017 roku prowadzi Myślenicką Akademię Karate „Byakko”.
Sensei Marcin startował w około 100 turniejach, z których przywiózł 90 medali, a do jego najważniejszych osiągnięć należą:

Sensei Andrzej Winiarski – 2 dan

Instruktor Polskiego Związku Karate oraz przygotowania motorycznego w sportach walki. Karate Kyokushin trenuje od 1997 roku, a także jest aktywnym zawodnikiem wagi ciężkiej, mistrzem Polski  oraz międzynarodowym mistrzem Austrii. Na dłużej z Myślenicką Akademią Karate Byakko związał się w 2021 roku.

Do jego najważniejszych osiągnięć należą:

2017:
IV miejsce mistrzostwa Europy +90 Varna
III miejsce Puchar Polski +90kg Wrocław
III miejsce mistrzostwa Polski -90kg Sosnowiec

2016:
IV miejsce mistrzostwa Europy +90 Varna
III miejsce Puchar Polski +90 Wrocław
III miejsce mistrzostwa Polski -90kg Sosnowiec

2014:
I miejsce mistrzostwa Polski Koszalin
III miejsce akademickie mistrzostwa Polski Kraków
III miejsce mistrzostwa Polski -90kg Katowice

karate myślenice


karate myślenice


Sensei Marcin Sturgulewski i Emilia Sturgulewska

Emilia Sturgulewska – 4 Kyu

Absolwentka AWS, instruktorka karate, fitness, korektywy i kompensacji oraz narciarstwa zjazdowego, dzięki niej wszystkie sprawy administracyjne klubu są dopięte na ostatni guzik 😊